איך מומלץ להשתמש בריזאלטס?

כמה חומר צריך לשים? איך מורחים את זה על השיער? ומתי חופפים?
הכל בסרטון ההדרכה שלנו!

הוראות שימוש במוצרי ריזאלטס:

 

1. על שיער יבש, מורחים כמות נדיבה על השיער והקרקפת (מומלץ להשתמש ב-50 מ”ל לכל טיפול). מומלץ לסרק שבילים לאורך השיער ולטפטף/להשפריץ את המוצר לכיסוי מלא של הקרקפת והשיער.
2. ממתינים 5 דקות בלבד.
3. מסרקים את השיער באמצעות מסרק הכינים המצורף באריזה, לסילוק הכינים המתות וביצי הכינים. החומר מאפשר סירוק קל, ללא כאבים.
4. שוטפים את השיער ומסירים את התכשיר באמצעות שמפו.
5. יש לחזור על הטיפול לאחר 7 ימים, למקרה שבקעו ביצים שנותרו על הראש לאחר הטיפול הראשון.

 

 מיועד לשימוש מבוגרים וילדים מגיל שנתיים.

 

הוראות שימוש ב-Resultz Stop:

שלב 1: מירחו את שמפו Resultz Stop על שיער יבש. הסירו את הפקק מן הבקבוק והפרידו את השיער (כדי לחשוף את עור הקרקפת). ליחצו על הבקבוק כדי למרוח את השמפו. כסו את הקרקפת ואת כל השיער בכמות מספקת של שמפו. מומלץ להשתמש בבקבוק אחד של Resultz Stop לכל אדם (בהתאם לאורך השיער). עסו את שמפו Resultz Stop היטב לתוך השיער כדי להבטיח כיסוי מלא של כל השיער מן הקרקפת ועד לקצות השערות, והשאירו את השמפו על הראש במשך 10 דקות. אם כמה בני משפחה נגועים בכינים, השתדלו לטפל בכולם באמצעות Resultz Stop באותו היום כדי למנוע הדבקה חוזרת.

 

שלב 2: שיטפו את שמפו Resultz Stop . שיטפו ביסודיות את השמפו מהשיער בעזרת מים פושרים. הימנעו מחדירת השמפו לעיניים, כי בדומה לכל שמפו, הדבר עלול להוביל לגירוי בעיניים. ניתן להשתמש בשמפו רגיל אחרי הטיפול ב- Resultz Stop . אם תרצו, אפשר לסרק את השיער לאחר הטיפול על מנת לסלק את הכינים ואת ביצי הכינים המתות.