לבזבז באהבה: ה”מכה” שלנו ההורים – כינים והפתרון? ריזאלטס

אחת המכות הקשות שקיבלנו הינה מכת “כינים”, זוהי מכה שכשמגיעה שוב הביתה עם הילדים לוקח לנו המון זמן לגרשה שוב.
עבורי כשאני רואה את אחד הילדים מתחיל לגרד או חלילה כינה מטיילת זה בהחלט סיוט ואני נכנסת לכוננות ספיגה.
אין מצב שלא תמצאו אצלינו בארון לפחות משמיד כינים אחד (או שמא 4-5), הפעם קיבלנו להתנסות את ריזאלטס– משמיד כינים ומסלק ביצי כינים.
מאחר ולשמחתי הרבה כרגע אין לאף אחד מבני הבית כינים העברתי לחברה קרובה שמתמודדת לעיתים קרובות מידי עם התופעה וניסתה אין ספור תכשירים שרובם התגלו ככוזבים.
היתרון המאוד משמעותי של ריזאלטס הינו שהוא משמיד כינים היחיד ב-5 דקות בלבד! אני לא יודעת איך זה אצלכם אבל כשאנחנו בזמנו היינו צריכים לטפל בתופעה הילדים היו יושבים באמבטיה ומקטרים ומקטרים במשך כ-10-15 דקות, משימה לא פשוטה כלל וכלל, כך שקיצור התהליך מבחינתי כבר קיבל נקודות זכות.
 אוקי, אז מהו ריזאלטס אתם בוודאי שואלים? ריזאלטס  הינו הטיפול החדשני שהוכח מדעית המשמיד כינים ומסלק ביצי כינים באמצעות תמיסה המכילה חומרים שאינם מזיקים לעור ולעניים.
אינו מכיל חומרי הדברה כימיים ופועל במנגנון ייחודי המייבש את הכינים ובכך משמיד אותן.
חסר ריח וצבע ולכן עדין ונעים לשימוש בילדים ובהורים כאחד, מותיר את השיער מטופח ורך למגע וכפי שציינתי מעלה הטיפול אורך כ-5 דקות בלבד.
לכל אריזה מצורף מסרק איכותי.
ישנן 3 סוגי אריזות: אריזה של 100 מ”ל המספיקה ל-2 טיפולים, אריזה של 200 מ”ל המספיקה ל-4 טיפולים ואריזת חיסכון משפחתית.
אז חברה שלי הפשילה שרוולים ויצאה לדרך די סקפטית מאחר וגם לה ניסיון רב שנים עם 4 בנות בוגרות יותר בעלות שיער ארוך שכמעט ואף תכשיר לא עמד במשימה.
לאחר טיפול מסיבי חזרה לספר בהתפעלות ובתדהמה כי הראש נקי ללא כינים וכמעט ללא ביצים, הבטיחה להמשיך ולעקוב מקרוב ולספר מה הן התוצאות לאורך זמן.