לאכול להרגע להנות: ריזאלטס – תכשיר טבעי לטיפול בכינים

ריזאלטס הוא תכשיר טבעי לטיפול בכינים. היתרון שלו שהוא משמיד את הכינים ומייד בשיטה פיזיקלית וללא שימוש בחומרים רעילים או מזיקים. השימוש נח וניתן לחפוף את השיער מיד לאחר הטיפול.

כל ענין הכינים מאוס. מטפלים ושוב נדבקים. כשאנחנו היינו קטנים ממש הרעילו אותנו בשביל להתפטר מהכינים, עשו לי ולאחי תספורת קצוצה (עד עכשיו יש לי טראומה), שמו טרפנטין על הראש שלנו, ואחרי זה עברו לתכשירים לטיפול בכינים שהיו מרעילים אותן וגם קצת אותנו.

כשהבת שלי נדבקה בפעם הראשונה לפני כמה שנים טיפלתי באמצעות מסרק צפוף, סירקנו כל יום כמה פעמים. שתינו נגעלנו למראה הכינים שיוצאות חיות מהראש וזה גם היה תהליך מאוד ארוך ומייגע, כשבינתיים היא מתגרדת. בדיוק בשביל המצב הזה (ובשביל אלו ששערן אינו חלק כמו שלה ויש קושי רב לסרק כטיפול מלא ויעיל) מתאימים תכשירי הטיפול בכינים, ובעיקר אלו הטבעיים כמו ריזאלטס.

ריזאלטס הוא תכשיר טבעי לטיפול בכינים. הוא מחסל אותן תוך חמש דקות וללא שימוש ברעל או חומרים המשפיעים עלי המשתמש בו. ריזאלטס ממיס את שכבת ההגנה של הכינים (שעשויה שעווה) ותוך 5 דקות הכינים מתות מאיבוד נוזלים והתייבשות.

השימוש בריזאלטס קל. מתיזים כ-50 מ”ל ריזאלטס על שיער יבש. מחכים חמש דקות. מסרקים עם מסרק כינים (מצורף מסרק לאריזה). חופפים כרגיל. במקרה שחלק מהביצים לא סולקו בסירוק ניתן לחזור על הפעולה אחרי שבוע ולסיום הטיפול.

אחת הבעיות בחלק מהתכשירים היא שהכינים מפתחות עמידות בפני החומר הפעיל. היתרון של ריזאלטס הוא בכך שפעילותו פיזיקלית, הוא ממיס את מעטפת השעווה של הכינה והיא מתה מהתייבשות ולכן אינה יכולה לפתח עמידות בפני התכשיר.

בנוסף, בגלל שאין חומרים רעילים או מזיקים לנו בריזאלטס, ניתן להשתמש בתכשיר ללא חשש בכל פעם שיש הדבקה בכינים.

ריזאלטס נמכר באריזת חיסכון משפחתית שכוללת שני תכשירי ריזאלטס של 200 מ”ל -100 מ”ל, בכל אחד יש מסרק כינים צפוף. המארז מספיק ל-6 טיפולים (או ל-3 ראשים בטיפול כפול אחרי שבוע). מחיר המארז בסביבות 130 ש”ח.

טיפ שלי: הברישו וסרקו את השיער היטב לפני הטיפול. זה יקל על הסירוק במסרק הצפוף. אני אפילו עוברת עם המסרק הצפוף על השיער לפני תחילת הטיפול.

חוות דעת הנסיין שלי: התכשיר נוח לשימוש, זמן ההמתנה קצר וזה יתרון, והוא אפקטיבי בחיסול הכינים.

הידבקות בכינים היא בעיקר מראשים של אנשים או ילדים. הכינים לא “קופצות” מראש לראש, המעבר הוא במגע. ולא נדבקים מכלבים, חתולים וחיות אחרות כי הכינים חיות רק על ראש האדם. ניתן להשתמש בתכשירים מונעים כמו תמציות רוזמרין (למשל בשילוב עם סיכות של מיילי), אבל המניעה אינה הרמטית. כשמגלים כינים אצל אחד מבני הבית כדאי לבדוק את הראשים של כולם למקרה שעוד מישהו נדבק.

התראות: מגיל שנתיים, זהירות, דליק.

גילוי נאות: המוצר ניתן לסקירה.

לצפייה בכתבה לחצו כאן