כל מה שרציתם לדעת על כינים ולא היה לכם את מי לשאול!

כינים הן חרקים. הן חיות על גבי השיער והקרקפת של בני אדם וניזונות מדם אנושי מספר פעמים ביום. כינה בוגרת חיה כ-30 יום לכל היותר והיא ניזונה ומתרבה על הקרקפת. הנקבות מסוגלות להטיל 5-10 ביצים ביום. למעשה כינה תטיל במשך חייה כ 300-200 ביצים שיבקעו לכינים שיטילו את אותה כמות הביצים. כמו שאתם מבינים מדובר ביכולת התרבות מרשימה שגדלה על ראשי ילדינו.

בישראל כ- 80% ממשקי הבית במדינת ישראל חוו או חווים את תופעת הכינים. והתופעה הזאת מלווה אותנו כל השנה, לא רק בקיץ, כפי שנוטים לחשוב. הבעיה היא כלל עולמית, ובארצות מסוימות אף מוגדרת כמגיפה שיש צורך ומקום למגר אותה.

אז מה עושים?

השלב הראשון הוא לחפש ולגלות ביצי כינים או כינים. יש לסרק ביסודיות את הראש במסרק מתאים לכך.

השלב השני כולל חיסול הכינים והביצים, דרך סירוק במסרק צפוף ועד טיפול בתכשירים.

השלב האחרון הוא מניעה. מדובר בשלב כמעט בלתי אפשרי, כיוון שמספיק ילד אחד בכיתה או בגן, שלא טופל והכינים חוזרות. הקפידו לבדוק את ראשי הילדים באופן קבוע ולטפל.

למה ריזאלטס?

גוף הכינה מוגן על ידי מעטפת שעווה השומרת על הכינה מפני איבוד נוזלים. ריזאלטס מכיל חומר פעיל הממיס את מעטפת השעווה של הכינה, מה שגורם לכינה לאבד את נוזלי גופה, להתייבש ולמות – תוך 5 דקות בלבד. היות ומדובר במנגנון פעולה פיזיקאלי, ולא כימי, הכינה אינה יכולה לפתח עמידות לתכשיר.

ריזאלטס, הטיפול היחיד שמשמיד את הכינים ב- 5 דקות בלבד . התכשיר מבוסס על פורמולה ייחודית שפותרת את בעיית הכינים במהירות ובנוחות ללא חומרי הדברה כימיים הרכיבים הפעילים בריזאלטס הינם ידידותיים למשתמש.

לצפייה בכתבה לחצו כאן