הבלוג של יפית ארז: התוצאות מוכיחות בשטח- טיפול אפקטיבי תוך 5 דקות

מי מאיתנו לא חוותה כשהייתה ילדה את הצרה צרורה הזו ששמה כינים- מכת מצריים ממש ככה- אחת המכות. סיוט של הרבה הורים. גם מציק לילדים ולילדות, גם לא נעים, לא אסתטי, גם עובר מאחת לשניה ומאחד לשני. בקיצור אחד הדברים המעצבנים ביותר וחוויה לא נעימה של הילדות.

וכעת משהפכנו להורים לפעמים זה מרגיש כמו מין אות קין כזו ,מרגיז וכזה לא במקום, קצת מבייש, קצת מביך, לא נעים, שלא ידביקו גם ילדים אחרים, שלא יראו שילדים שלנו יש כינים ,שמא יצחקו עליהם, יקניטו, יעליבו והם יפגעו. זה הדבר האחרון שאנו רוצים לילדנו וחס וחלילה שמישהו ידע שיש להם כינים. אז קראנו לכינה בכל מיני שמות וסיפור הומצא עם דמות חביבה- ה”כינה נחמה” אבל כל זה ועוד הרבה הרבה תכשירים ותרופות סבתא לא תמיד עוזרים להפטר מהכינים הטורדניות.

חברת ריזאלטס באה ושמה לנו על השולחן תכשיר מיוחד במינו שלא מצריך התעסקות יותר מדי כבדה בסיפור הזה הנלוז ששמו כינים.

רק 5 דקות טיפול וללא חומרי הדברה בדומה לאחרים. הפורמולה היא מיוחדת, ללא צבע וריח והרכיבים הפעילים בתכשיר הינם ידידותיים ובטוחים לשימוש בקרב מבוגרים, ילדים ואף נשים הרות ומניקות. מושלם!!

כל הכבוד לחברה ושאפו גדול על מוצר כזה שמסייע בהשמדת הכינים ויחד עם זה כה ידידותי ואפקטיבי.

ואיך משתמשים, מה עושים?

פשוט מאוד למרוח על שיער הילדים כשהוא יבש ולא להתקמצן. ממש ככה על כל הקרקפת ורצוי להשתמש ב- 50 מ”ל לכל טיפול.

לחכות רק 5 דקות, לאחר מכן לסרק במסרק הצפוף של הכינים שנמצא כבר באריזה שרכשתן/ם ,מסרקים טוב טוב ונפטרים מן הכינים העלוקות האלה. החומר עצמו מרכך את השיער, כך שהסירוק הופך להיות קל ולא מכאיב ובעייתי. נהדר לילדים!

לשטוף עם שמפו רגיל. אחרי שבוע במידה ולא עוזר יש לחזור על הטיפול בשנית.

מומלץ באותו זמן גם להחליף סדינים/מצעים, לכבס על תוכנית רתיחה במכונה וכל הזמן להמשיך לסרק בכל חפיפה וחפיפה.

במקביל כדאי מאוד לאסוף את שיער ילדינו כדי למנוע הידבקות חוזרת.

אז כינים מכה שכתובה או לא כתובה אבל טיפול מסיבי ויחד עם זאת לא חריף מדי צריך???
האחיינית שלי בצופים ומתוקף תפקידה היא מתרועעת כל הזמן עם ילדות/חניכות שופעות שיער וכל הנלווה אליהם. היא גם נדבקה והטיפול בריזאלטס הולך לעבוד ולהניב תוצאות בשטח ומהר. רק 5 דקות וללא חומרים מזיקים. מושלם!!!

אז זה אפשרי- אפשר להפטר מהכינים בעזרת ריזאלטס

 

לצפייה בכתבה לחצו כאן